Kočárky kombinované

Potřebujete pro své dítě kočárek? Jeho výběru byste měli věnovat dostatek času. Určitě se nenechte zlákat hned první nabídkou. Promyslete si všechna pro i proti a vyberte si kočárek, který bude pro vaše dítě ideální. Zjistili jsme pro vás pár výhod kombinovaného kočárku. Ten je v dnešní době nejoblíbenější volbou a mi víme proč.

Co byste měli vědět

Výhodou je jeho využití od narození až do 3 let, prakticky už jiný kočárek nemusíte řešit. Trendem dnešních kočárků je souběžně možnost nasadit na podvozek autosedačku 0-13kg .. Pokud vyberete dobrou trojkombinaci a pořídíte dobrý fusak, můžete klidně opravdu kombinovaný kočárek využít iv zimních měsících. Při výběru nezapomínejte ani na možnost otáčení rukojeti, oceníte to zejména při využívání sportovní kombinace kočárku.

Nezapomínejte

Při volbě trojkombinace nepodceňte funkční parametry podvozku na sportovní kočárek, který vám bude sloužit nejdéle. Rodiče se často upínají na parametry hlubokého lůžka, protože jeho použití mají nejblíže před sebou. Ve skutečnosti děťátko vyroste dříve, než se rozhlédnete, a další 2 roky budete používat z trojkombinace jen sportovní část. I proto byste se měli na ni zaměřit.

Kombinovaný kočárek ano, či ne?

Není naším úkolem vás přesvědčit ke koupi trojkombinace. Myslím, že k tomuto rozhodnutí se stačí poohlédnout kolem. Už skoro každá maminka na ulici tlačí před sebou kombinovaný kočárek. Možnost a vám prvotní investice bude zdát vyšší, ale věřte, pokud žrát co byste časem museli svému potomkovi koupit, neobanujete. Nejsme přece tak bohatý, abychom kupovali levné věci.