Vozítka pro vaše děti

Vozítka pro vaše děti

Taky máte doma mrně, s kterým ještě chodíte ven v kočárku? A co třeba teď v zimě? V době, kdy jsou chodníky zasněžené, se s kočárkem manipuluje docela obtíží.

Super řešení ale mohou být sáňky s fusakem, do kterého prcka zabalíte. Se sáňkami to ve sněhu jede hned jinak.

Co ale dělat, když máte doma dvojčata? Dvojnásobek starostí i radostí. Vozit dvě děti, každé v jednom kočárku není dobré řešení. Dvojčátka ale můžete pohodlné vozit v kočárcích se dvěma korbami. Kočárky Tako pro dvojčata bývají řešení s korbami buď vedle sebe nebo za sebou. Samozřejmě jsou jak pro úplně malá miminka, tak i pro starší děti, které již samy sedí. Parádní kočárky Tako pro vaše dvojčátka jsou k dispozici ve všech kvalitních prodejnách kočárků.

Kočárek ale provází naše děti nejenom v maminkovském a batolecím věku. Jestli máte doma holčičku, připravte se na to, že až trochu povyroste, bude si chtít sama hrát na pečovatelka o malé mimčo – samozřejmě panenku. K tomu rozhodně patří ten správný kočárek na hraní. Tahle hračka má dlouhou historii, Stejně jako panenky samotné. Dnes už jsou kočárky pro panenky skutečně profesionálně zpracované a vypadají skoro na oko k nerozeznání od těch skutečných. Jen jsou menší. Hlavně značka Tako, dopracovala kočárky pro panenky téměř k dokonalosti a vyrábí je jako kopie svých velkých kočárků pro miminka. Ke kočárku se prodává dokonce veškeré příslušenství, jaké mívá normální velký kočárek Tako.

kočárek

kočárek